Cześć! 🙂 Zapraszam Was dzisiaj do zapoznia się z nowy e-bookiem ” Zdrowe i pyszne przepisy” bo przecież zdrowo nie musi oznaczać bez smaku! Przygotowałyśmy spis wielu ciekawych pomysłów na dania wytrawne i słodkości! Znajdziecie w nim  przepisy bezglutenowe, bez laktozy oraz wegańskie, wszystkie przepisy oznaczone są odpowiednimi symbolami aby łatwiej rozpoznać z jakiej kategorii jest dany przepis.

ZDROWE I PYSZNE PRZEPISY

Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę ze zdrowym odżywnianiem to ten e-book będzie dobra podstawą na początek. Może się jednak zdarzyć, że coś nie będzie Wam smakować to zachęcam do zmiany składników i eksperymentowania aby znaleźć ulubione smaki. A  jeśli jednak niekoniecznie chcecie wprowadzać do kuchni zdrowe posiłki to mimo wszystk warto pobrać darmowego e-booka i zapoznać się z nim w celu inspracji. Może kukurydziane ciasteczka staną się waszą ulubioną przekąską do kawy? A może od dziś jaglane naleśniki będą gościć na każde śniadanie? Wypróbuj i szukaj ulubionych smaków 🙂

Kilka ważnych informacji na temat naszego e-booka:

Koordynator: Magdalena Gambal
Redakcja i korekta: Ewa Popielarz
Grafika i skład: Agencja reklamowa 13design

Przepisy zostały stworzone przez wspniałe blogerki:

Czekamy na Wasze opinie i komentarze, chcemy tworzyć produkty dopasowane do naszych czytelników aby były przydatne i treściwe. Jednakże, staramy podążać za tym co ważne stąd taka a nie inna tematyka e-booka. Mamy nadzieję, że spodoba się taka publikacja i chętnie wykorzystacie ją w waszej kuchni.  Zapraszam do pobierania i smacznego!

Zapraszam jeszcze do zapoznania się z innymi publikacjami: dzień dziecka od kuchni, poradnik walentynkowy, 5 tygodni smacznego gotowania przepisy na karnawał oraz e-book bożonarodzeniowy.

ZDROWE I PYSZNE PRZEPISY