Cześć! Czas świąt jest dla mnie bardzo magiczny, szczególnie tych zimowych. Bardzo lubię tą atmosferę, spotkania w gronie rodzinnym czy też zimową aurę za oknem. Tuż po świętach zaczynamy czas karnawału! Czyli mnóstwo spotkań towarzyskich do których trzeba się przygotować a wtedy z pomocą przychodziy my – czyli najlepsze blogerki w sieci! Stworzyłyśmy dla Was e-book, w którym znajdziecie przepisy na karnawał. Przede wszystkim to pomysły na przekąski, sałatki ale są też kolorowe drinki i słodkości. Przecież karnawał to pączki, faoworki czy chrusty.

PRZEPISY NA KARNAWAŁ

To zbiór sprawdzonych przepisów, które możesz wykorzystać w swojej kuchni. Na pewno lubicie spędzać czas w gronie najbliższych więc nie może zabraknąć na imprezach dobrego jedzenia. Zachęcam Was do przejrzenia, zainspirowania się i eksperymentowwania w kuchni! Dzięki naszemu e-bookowi zaoszczędzisz czas na wyszukiwanie poszczególnych przepisów, u nas wszystko w jednej książce, którą możesz pobrać w pełni za darmo 🙂

Kilka ważnych informacji na temat naszej publikacji:

Koordynator: Magdalena Gambal
Redakcja i korekta: Ewa Popielarz
Grafika i skład: Agencja reklamowa 13design

Przepisy zostały stworzone przez wspniałe blogerki:

Czekamy  na Wasze opinie na temat naszego e-booka dotyczącego kulinarnego świętowania! Mamy nadzieję, że pomoże to Wam przygotować szybkie menu na spotkanie w najbliższym gronie. Dajcie znać w komentarzach co jest fajne a czego brakuje a teraz udanego gotowania i smacznego!

Zapraszam jeszcze do zapoznania się z innymi publikacjami: dzień dziecka od kuchni, poradnik walentynkowy, 5 tygodni smacznego gotowania ,zdrowe i pyszne przepisy oraz e-book bożonarodzeniowy.

Przepisy na karnawał