Cześć! 🙂 Dzisiaj na tapetę bierzemy kulinarny poradnik walentynkowy ♥ Po wydaniu pierwszego e-book długo zastanawiałyśmy się jaka tematyka może dotyczyć kolejego projektu. Na szczęście Ewa wpadła na super pomysł dotyczący Walentynek! Bo przecież przez żołądek do serca.

W darmowym e-booku znajdziecie kilka propozycji na wykorzystanie afrodyzjaków w waszej kuchni, mamy nadzieję, że chociaż trochę pomożemy Wam przyrządzić miłosną kolację walentynkową! Dodatkowo dodałyśmy kika miłosnych historii czy pomysłów DIY, a jeśli nie obchodzcie tego święta to mimo wszystko zajrzycie i wypróbujcie przepisy przy najbliższej okazji.

Przepisy z miłością – kulinarny poradnik walentynkowy

E-book to 14 różnorodnych przepisów –  m.in. na zupę imbirową, alkoholowe babczki czy mini bezy. W projekt zaangażowała się ta sama grupa co przy e-booku bożonarodzeniowym, który również jest wciąż dostępny dla Was! Kliknij tutaj i pobierz 🙂 Cieszę się, że takie poradniki powstają i mogą trafić do Was! Bo przecież robimy to wszystko z pasji i z uśmiechem na twarzy chcemy dostarczać Wam nowe pomysły i inspiracje.

Kilka ważnych informacji:

Redakcja: Ewa Popielarz
Korekta: Małgosia Kubica
Grafika i skład: Agnieszka Trojanowska, NES STUDIO

Poradnik został stworzony przez wspniałe blogerki:

Jeśli choć trochę jesteś ciekawy/a co serduszkowego przygotowałyśmy to zachęcam do pobrania naszego e-booka. Poradnik walentynkowy jest w pełni darmowy, a pobierając go masz nieograniczony dostęp do przepisów przez cały czas. Jeśli wypróbowałeś przepis lub czegoś Ci brakuje koniecznie skomentuj wpis, czekamy na Wasze opinie i sugestie aby móc tworzyć jeszcze lepsze projekty dla Was 🙂

Zapraszam jeszcze do zapoznania się z innymi publikacjami: dzień dziecka od kuchni, przepisy na karnawał, 5 tygodni smacznego gotowania ,zdrowe i pyszne przepisy oraz e-book bożonarodzeniowy.

walrntynki_przy