Cześć! 🙂 Już jest i na Was czeka e-book bożonarodzeniowy, który był moim pierwszym zrealizowanym w pełni pomysłem! Od jego premiery minęło już kilka lat ,ale to wciąż propozycja godna uwagi kiedy przygotowujemy się do świąt i jestem z niego naprawdę bardzo dumna!

Pierwszy autorski pomysł, który ujrzał światło dzienne. Przygotowanie całego materiału zajęło mi sporo czasu, ale było warto.. potem już lawina ruszyła i powstało kilka innych ciekawych e-booków.

Tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z tym bożonarodzeniowym wydaniem i słodkim wypiekaniem 🙂

Słodkie Boże Narodzenie – e-book bożonarodzeniowy

Zbiór 32 przepisów na różne świąteczne wypieki, znajdziecie tutaj różnorodne serniki, makowce, muffiny i oczywiście pierniczki! A jak dobrze się rozejrzycie to nawet jest przepis na piernikową chatkę.

Udało mi się zaprosić do tego e-booka kilka wspaniałych blogerek kulinarnych, które chciały podzielić się swoimi sprawdzonymi przepisami na słodkości a ja od siebie oprócz przepisów dorzuciłam jeszcze dwie propozycje DIY!

Mam nadzieję, że chętnie skorzystacie z tego co dla Was przygotowałyśmy i wasza kuchnia zamieni się w domową piekarnię!

A teraz kilka ważnych informacji:

Pomysłodawca projektu to oczywiście ja: Magdalena Gambal
Redakcja i korekta jedyna w swoim rodzaju: Ewa Popielarz
Grafika i skład: Agnieszka Trojanowska, NES STUDIO

Bardzo się cieszę, że udało mi się znależć tak wspaniałe osoby, które chciały mi pomóc w realizacji tego pomysłu. Ciężko w obecnym czasie znaleźć kogoś kto chciałby za darmo stworzyć coś dla innych a jednak mi się udało! Poznałam wspaniałe kobiety, które zaangażowały się w to wszystko bardzo mocno abyśmy mogły podzielić się przepisami z innymi.

Bardzo dziękuję ♥

A tutaj wszystkie wspaniałe blogerki w sieci, które przygotowały przepisy:

Mam nadzieję, że znajdą się chętni do wypróbowania przepisów i czekam z niecierpliwością na Waszą opinie w komentarzach!

Życzę smacznego wypiekania i zachęcam do pobierania darmowego e-booka 🙂

A tutaj jeszcze inne zrealizowane projekty: dzień dziecka od kuchni, poradnik walentynkowy, 5 tygodni smacznego gotowania przepisy na karnawał oraz zdrowe i pyszne przepisy.

pobranie