Cześć 🙂 Pierwszy dzień czerwca to chyba jeden z niewielu dni, na które dzieci wyczekują przez cały rok, więc dlaczego nie spędzić go miło w kuchni z dziećmi? Wraz z kilkoma blogerkami kulinarnymi przygotowałam dla Was dziecięcy e-book kulinarny, w którym znajdziecie mnóstwo inspiracji na ten właśnie dzień. Bo kto nie chciałby przygotować jadalnego akwarium z rybkami 🙂

Warto przyjrzeć się przepisom nawet jeśli nie planujesz tego dnia spędzać w kuchni, bo może przyda się to na inny np. deszczowy dzień w roku.

Słodki dzień dziecka – e-book kulinarny

Starałyśmy się zebrać różnorodne przepisy, które każdy będzie w stanie wykonać. Podpowiemy jak zrobić puszysty omlet, babeczki sowy czy kolorowe ciasteczka. Dzieci jedzą oczami dlatego czasem warto poświęcić więcej czasu na dekorację aby zachęcić do zjedzenia. Dodatkowo wewnątrz e-booka znajdziecie również wywiad o tym, jak maluchy cieszą się z Dnia Dziecka. Zachęcam do zapoznania się z lekturą i wypróbowania przepisów.

Kilka ważnych informacji dotyczących e-booka kulinarnego:

Koordynator: Magdalena Gambal
Redakcja i korekta: Ewa Popielarz
Grafika i skład: Agencja reklamowa 13design

Poradnik został stworzony przez wspniałe blogerki:

Dziewcyzny, które wzięły udział prawie te same co przy poprzednich e-booka, do których również zachęcam zajrzeć! Wspaniałe grupa, która daje mnóstwo pozytywnej energii i z takimi osobami warto współpracować ♥ Czekamy na Wasze opinie na temat naszych publikacji, chcemy aby to co robimy było jeszcze lepsze i dopasowane do potreb czytelników.

A tutaj jeszcze inne zrealizowane projekty: e-book bożenarodzeniowy, poradnik walentynkowy, 5 tygodni smacznego gotowania przepisy na karnawał oraz zdrowe i pyszne przepisy.

Dzień dziecka od kuchni