Cześć! Przychodzę do Was dzisiaj z bardzo dużą dawką wiedzy! Od długiego czasu pracowałyśmy nad wydaniem kolejnego e-booka. Zastanawiałyśmy się czym możemy zaskoczyć? Co przygotować dla czytelników co zaciekawi.. Po długich rozmowach doszyśmy do tego, że zawsze brakuje czasu na rozmyślanie co na obiad? co kupić? ile mam czasu? czy zjemy dziś w ogóle ten obiad? Jak już pomysł się znalazł to poszukiwanie przepisu kolejny stracony czas. Dlatego my przygotowałyśmy plan posiłków na 5 tygodni!

5 TYGODNI SMACZNEGO GOTOWANIA

Znajdziecie tutaj przepisy na śniadania, obiady, kolacje i desery a nawet na domowe pieczywo! Każdy tydzień to plan 3 podstawowych posiłków na 7 dni. Żaden z przepisów się nie powtarza, starałyśmy się zachować różnorodność a nawet kilka dni w pełni wegańskich! Powstała z tego ogromna książka, która zdecydowanie przerosła moje oczekiwania kiedy ją planowałam. Jednak zdjęcia dań są tak piękne i apetyczne, że szkoda było zmiejszać ich wielkość aby zrobić mniej stron. Cała szata graficzna wygląda trochę inaczej niż w poprzednich edycjach ale bardzo nam się podoba! Mamy nadzieję, że Wam też i chętnie zajrzycie do tej ściagi przy planowaniu swoich posiłków.

Kilka ważnych informacji na temat naszego e-booka:

Koordynator: Magdalena Gambal
Redaktor prowadząca: Ewa Popielarz
Redakcja i korekta: Zuzanna Bańkowska-Olasik, Sylwia Chojnacka oraz Ilona Dąbrowska
Grafika i skład: Agencja reklamowa 13design

Przepisy zostały stworzone przez wspniałe blogerki:

Nie można również zapomnieć o innych osobach dzięki którym e-book jest bardziej rozbudowany: Edukacja Dietetyczna oraz Mileniak.pl – dzięki dziewczyny!

Czekamy na Wasze opinie i komentarze, każda ocena jest dla nas bardzo ważna! Staramy się spełniać oczekiwania czytleników i przyciągać coraz to nowych. Pobierajcie, gotujcie, eksperymentujcie i jedzcie!

Smacznego 🙂  Aaaaa… i żeby nie było, że nie uprzedzałam to OGROMNA księga przepisów, spędzisz w niej mnóstwo czasu!

Zapraszam również do zapozania się ze wcześniejszymi publikacjami: e-book bożenarodzeniowy, poradnik walentynkowy, dzień dziecka od kuchni, przepisy na karnawał oraz zdrowe i pyszne przepisy.

5 tygodni smacznego gotowania